BÖCKER, 4 st, "Dictionnaire Francois suedois et suedois francois" vol I-II, av Jacob Björkegren, Stockholm 1795.

"Samling...allmänna lagens balkar...författningar och stadgar", Stockholm 1807 resp 1819. Halvvfranska skinnband.

Slitage, skador, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 000 SEK