FILM, 3 st, Walt Disney och Castle Film, 1900-talets mitt.

Woddy woodpecker, "458 The screwball" samt Abbott Costello "Knight of the bath"13 x 13 resp "Kalle Anka på hal is 8304" 10 x 10.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
800 SEK