SKÅL SAMT KOPPAR MED FAT, 2 st, porslin, Creil resp Davenport, 1800-tal.

Dekor av sällskap samt landskap. Diam 19. H 5.

Slitage. Sprickor. Nagg.

Lähtöhinta
800 SEK