PARTI KERAMIK, 7 delar. Bla Ewald Dahlskog, och Vicke Lindstrand.

Fruktfat, 4 st, Vicke Lindstrand. Ytterfoder, 2 st, "Tellus", Ewald Dahlskog, Bo Fajans. Skål, Gustavsberg. Diam 12-23. H 1-12.

Nagg, slitage och repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK