DOCKSERVIS, 7 delar, porslin, "Snövit", Rörstrand, 1940-tal.

Dekorerad med motiv ur Walt Disneys tolkning av sagan om Snövit. Kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 4 koppar med fat.

Slitage, krackelyrer.

Lähtöhinta
1 500 SEK