SKÅP, trä, kinesisk stil, sydostasien. 1900-tal.

Raka sidor, två dörrar, infälld skulpterad dekor med figurmotiv. Skulpterade framben. L 98, b 41, h 145.

Smärre slitage och smärre sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK