KANDELABRAR, ett par samt SKÅL, porslin, rokokostil, Dresden.

Tvådelade för fem ljus, h 47. Skål med genombruten kant, h 13,5.

Bruksslitage, naggar och smärre skador (fingrar).

Lähtöhinta
2 000 SEK