160793

BROSCHER, 3 st, bl a 18 K guld samt snäckskalscaméer, bl a 1925 samt 1954.

Kvinnoprofiler. H 3-5.

Slitage. En med skada resp en med lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK