BOK, "Physica sive de Rebus Corporeis...operum philosophicorum" del III och IV, av Johannis Clerici, Amsterdam

Samtida helfranskt skinnband.

Slitage. Ej genomgången.

Alkuperä - Provenienssi

Christian Hammers bibliotek enl exlibris.

Lähtöhinta
1 200 SEK