162085

SMYCKEN, 6 st, silver, 1900-tal.

Brosch i form av videkvist med pärlor. Brosch med studentmössa i emalj, CG Hallberg, 1940. brosch med vinlöv. Brosch med hästsko och ridpiska. Hänge i form av prästkrage, 1946. Medaljong med plats för två foton. H 3-5.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
800 SEK