BORD, sengustaviansk stil 1900-tal.

Skiva i alrot. Underrede i björk. Låda i sargen. Dekor med skurna hörnkonoller. Mässingskodda fötter. L 89 B 87 H 71.

Slitage. Skada på konsoll. Äldre del. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK