NATTDUKSBORD, ett par. Nyrenässans 1800-talets slut.

Bla valnöt. Grå stenskiva. Låda, hylla, dörr. L 39, b 32, h 73.

Slitage. En med skadad fot.

Lähtöhinta
2 500 SEK