FAT SAMT KANDELABRAR, ett par, porslin, Rosenthal, 1900-talets andra hälft.

Fat med förgylld kant med blomsterdekor. Diam 30. Kandelabrar på rund fot, tre ljushållare. H 20.

Slitage. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK