16341
BÄGARE, 2 st. Silver. Bl a Magnus Ljungqvist, Kristianstad 1809.
BÄgare, 2 st. silver. bl a magnus ljungqvist, kristianstad 1809

Konande form, svisselerad blomsterdekor. H 8-9.

Lagningar, bristningar, bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK