VASER, 4 st, chamotte, Gunnar Nylund, Rörstrand.

3 med konande form, 1 med rund form. Vit och gul glasyr. H 10-21.

Slitage. En gul vas med kantnagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK