BÅLSKÅL SAMT KOPPAR MED FAT, 5 st, porslin, Kina 1700-tal.

Dekor i famille rose. Skålens H 12, diam 29. Kopparnas H 4,5.

Nagg. Skador. Lagning.

Lähtöhinta
1 200 SEK