Bookcase/Display cabinet, first half of the 20th century

Veneered with walnut, loose movable shelves, approx. 186x46x180 cm, two-part

Iänmukaista kulumaa. Hankaumaa. Tahroja. Viiluvaurioita. Fanerlagningar. Naarmuja. Jälkiä. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu