KARMSTOLAR, ett par, rokokostil, tidigt 1900-tal.

Patinerat lövträ. Balusterformad ryggbricka. Svängda, kopplade ben. Sits klädd med röd sammet.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK