Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

TAKLAMPA, "RD 2177/117", Carl Fagerlund, Orrefors, 1970-talets mitt. H 25.

Brunglasmassa med inre glaskåpa i klar glasmassa. Tot diam 25.

Obetydligt bruksslitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK