PLAKETT SAMT SKULPTURER, 6 st, keramik och sten Börje Skogh Gustavsberg.

Dekor av silverapplikationer med motiv av bl.a. fisk och växter. H 2-23.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
800 SEK