HEDERSMEDALJ, Orden av tre stjärnor, Lettland. 1930-tal.

Bronsfärgad, band i ljusblått och guld. Etui.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Gustaf V:s köksmästare Paul Arbin.

Lähtöhinta
1 200 SEK