16729
BYRÅ. Senbarock, 1700-tal.
ByrÅ. senbarock, 1700-tal.
ByrÅ. senbarock, 1700-tal.
ByrÅ. senbarock, 1700-tal.
ByrÅ. senbarock, 1700-tal.

Fanerad. Rak form med tre lådor. Mässingsbeslag. Svarvade ben. L 102, b 57, h 76. Nyckel finns.

Senare ben. Omfanérad skiva. Ett lås saknas. En låda låst. Skador, spricka.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
5 000 SEK