Bench, China

Bench, China

Mökbet wood, length 116, width 40, seat height 45 cm

Iänmukaista kulumaa. Jälkiä. Naarmuja. Smärre fanerskador.

Huutokauppa päättyy
5 päivää 21 tuntia
Tarjottu
750
72
81
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 800 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
22. tammi 7:50
750 SEK
22. tammi 1:09
608 SEK
21. tammi 16:49
508 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Bukowskis Malmö