Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

Axel Larsson

(Ruotsi, 1898-1975)
Axel Larsson
(Ruotsi, 1898-1975)

Cabinet, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, mid-20th century

Veneered wood, pair of doors with behind shelving and drawer interior, 98x59x106 cm

Iänmukaista kulumaa. Jälkiä. Naarmuja. Kulumaa. Smärre fanerskador. Avainet sisältyvät.

Huutokauppa päättyy
7 päivää 1 tunti
Ei tarjouksia
0
0
0
Lähtöhinta
4 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 300 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)
Kuvan käyttöoikeudet

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Bukowskis Malmö