16979
BORDSARMATUR, porslin. Kina 1800-tal.
Bordsarmatur, porslin. kina 1800 tal

Kantonporslin. Dekor av interiörer. H 26(utan armatur).

Lagad. Spricka. Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK