FÅTÖLJ, Carl-Axel Acking.

FÅTÖLJ, Carl-Axel Acking.

Formgiven till prof. Axel Hultgren. Klädsel i blått filttyg. Brännmärkt.

Slitage, skador.

Alkuperä - Provenienssi

Carl-Axel Acking, det egna hemmet.

Lähtöhinta
1 500 SEK