BORD. Carl Axel Acking Svenska Möbelfabrikerna Bodafors.

Teak. Raka fasetterade ben med närmast droppformade fötter. L 50, b 40, h 54. Etikettmärkt Bodafors samt brännmärkt CAA.

Slitage, repor, sprickor.

Alkuperä - Provenienssi

Carl Axel Acking, det egna hemmet.

Lähtöhinta
3 000 SEK