Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

FÅTÖLJ. Förlaga till "K ungavagnen". Carl Axel Acking, 1950-tal.

Helstoppad i blå klädsel. Benställning av mahogny. Brännmärkt: CAA.

Slitage, repor.

Alkuperä - Provenienssi

Carl Axel Acking, det egna hemmet.

Lähtöhinta
3 000 SEK