FÅTÖLJ. Förlaga till "K ungavagnen", Carl Axel Acking, 1950-tal.

Helstoppad med klädsel i svartvitt. Svartlackerad benställning. Brännmärkt CAA.

Slitage, repor.

Alkuperä - Provenienssi

Carl Axel Acking, det egna hemmet.

Lähtöhinta
3 000 SEK