Kalusteet Peilit
17245
BORDSSPEGEL, 1800-talets slut.
Bordsspegel, 1800 talets slut
Bordsspegel, 1800 talets slut

Mahogny. Krönt spegel med tre lådor.

En lådknopp trasig och en utbytt. Smärre slitage, vissa repor och rispor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK