SEKRETÄR. Nyrenässans, 1800-talets slut.

Klaff med bakomliggande inredning, 3 lådor, flankerande kolonner. Nyckel. L 103, B 60, H 135.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK