YTTERFODER, 5 st, porslin, bl a " Tiara" Rörstrand.

4 Tiara, Rörstrand, diam 16-26. Ytterfoder med Gustaf III:s monogram 1772, nytillverkad. L 35.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK