TESKEDAR, 4+1+1, silver, Ryssland, bla Moskva, sent 1800-tal resp tidigt 1900-tal.

5 skedar med niellodekorerade skedblad. L 13,5-14.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK