MATSALSGRUPP, 7 delar, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-talets tredje kvartal.

Matsalsbord, diam 115, h 73, en iläggsskiva à 45 tillkommer. Fyra stolar med röd klädsel samt 2 stolar med beige klädsel.

Bruksslitage, bord med lagning undertill.

Lähtöhinta
3 000 SEK