PARTI SILVER, 5 delar, bl a GAB och K Anderson, 1800-1900-tal.

2 bägare, GAB, Stockholm, 1891-1911, h 9-10. Bägare på fot, K Anderson, Stockholm, 1922, h 8. 2 dosor i slipat glas med silverlock, diam 4-7.

Slitage. Gravyrer. Glas med skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK