SNEDKLAFFSBYRÅ, 1800-talets början.

Ek. Rak form. Bakom klaff skrivinredning. Fyra lådor. L 97, b 50, h 102. Proveniens: Troligtvis Fågeltofta/Kronovall. Nyckel finns.

Slitage. Skada på en låda. Kompletteringar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK