HALLBYRÅ, Skaraborgs Möbelindustri, Timbro, Sverige, 1900-talets tredje kvartal.

Teak. Byrå med låda i sarg. Undertill ett satsbord. Brännstämplat undertill. L 60, b 44, h 53.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK