BLOMSTERBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Svängda kopplade ben. Oval skiva. Löst lock med underliggande blomsterlåda. Intarsiadekor i form av blommor. Metallbeslag. L 47, B 34, H 80.

Slitage. Smärre färgsläpp. Ranglig.

Lähtöhinta
1 500 SEK