GARNITYR med VASER SAMT LOCKURNOR, 5 delar, porslin, sen Qing, Kina.

Två cylinderformade vaser, tre balusterformade lockurnor. Dekor i underglasyrblått av florala motiv resp figurscener. H 25-28.

Slitage, nagg.

Lähtöhinta
2 500 SEK