SLEV, SKED samt LJUSSTAKE, silver, Finland samt Norge. 235 gram.

Slev delvis förgylld. L 19. Sked med importstämplar. L 20. Ljusstake, H 10.

Repor samt bruksslitage. Ljusstake med buckla. Monogramgravyr.

Lähtöhinta
800 SEK