SKÅLAR, 2 st, silver samt KANNA, nysilver.

En skål K. Andersson 1919. Diam 12. En skål England, 1900-talets första hälft. Diam 11. Kannans H 20.

Slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK