SKÄNK, senempire, 1800-tal.

SKÄNK, senempire, 1800-tal.

Mahogny. Två lådor, hyllplan bakom dörrar. H 94, B 126, D 52.

Bruksslitage. Fanérskador och lagningar. Delvis blekt.

Lähtöhinta
2 500 SEK