MATSERVIS, 58 delar, porslin, KPM.

Konturerat bräm med silverkant. Bestående av 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 större assietter, 12 mindre assietter, 1 kanna, 1 såsskål, 8 uppläggningsfat i olika storlekar.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK