MATSALSGRUPP, 7 delar, England, 1900-talets första hälft.

Mahogny. 6 stolar samt ovalt bord. Sitsar med brun skinnimitation. Kannelerade ben. Bord l 127, b 115, h 74.

Slitage, repor, blekt.

Lähtöhinta
4 000 SEK