HALSBAND, ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, ett par, sterlingsilver samt emalj. Design Willy Winaess, David Andersen. 50-tal

Förgyllt sterlingsilver.

Halsband l ca 90
Armband l ca 19
Örhängen l ca 3,4

Bruksslitage.

Lähtöhinta
800 SEK