181735

PARTI SMYCKEN, 6 delar, förgyllt silver, mässing samt granater, 1900-tal.

brosch i form av blad l ca 5,5
brosch l ca 4,5
örhängen för hål, ett par diam ca 13mm
örhängen med skruv diam ca 9mm
Hänge med granater h ca 3
Hänge med blomdekor h ca 5,5

Bruksslitage, komplettering.

Lähtöhinta
800 SEK