BESTICK, 45 st, silver, mestadels K. Andersson, Stockholm, 1922.

Gafflar, 12 st, l 21.
Skedar, 10 st, l 21,5. Delvis importstämplade.
Knivar, 14 st, l 24,5.
Smörkniv, l 20.
Kniv, l 22, 5.
Teskedar, 7 st, l 13,5.

Bruksslitage. Skador.

Lähtöhinta
3 100 SEK