KAFFESERVIS, 3 delar. Sterlingsilver. Rokokostil.

Svenska importstämplar. Kaffekanna, sockerskrin med lock, gräddkanna. Rikt driven dekor av rocailler och blommor. Lockknoppar i form av blomsterkvistar. Svängda trähandtag. H 12-28.

Repor, slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme