KARMSTOL, kopia efter Fredrik Sieck för Fritz Hansen. 1900-talets senare del.

Karmstol på kromad benställning. Sits med vit galonklädsel. H ca 70.

Fläckar, slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK