Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

KARMSTOL, kopia efter Fredrik Sieck för Fritz Hansen. 1900-talets senare del.

Karmstol på kromad benställning. Sits med vit galonklädsel. H ca 70.

Fläckar, slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK